HİZMETLERİMİZ

secovetclinic Laboratuvar Hizmetleri

LABORATUVAR HİZMETİ

Kliniğimizde laboratuvar cihazlarında dünyada güvenilirliği kanıtlanmış Idexx cihazları tercih edilmiştir. Veteriner hekimlerimiz tarafından kan, idrar, dışkı muayeneleri hızlı bir şekilde tahlil edilerek sonuçlara kısa sürede ulaşılabilmektedir. Gerekli durumlarda deri kazıntısı, kültür antibiyogram ve biyopsi uygulamaları da gerçekleştirilmektedir.

secovetclinik Diş ve Ağız Hastalıkları

Veteriner hekimlerimizin diş hatalıkları tedavisinde uyguladıkları tedavi protokolü ile ilaç tedavisinde başarılar elde edilmektedir. Bununla beraber hekimlerimiz tarafından diş çekimi ve diş taşı temizliği de yapılmaktadır.

secovetclinic koruyucu hekimlik

KORUYUCU HEKİMLİK

Deneyimli veteriner hekimlerimiz tarafından petlerimize check-up yaptırarak, hayvan dostlarının yeni sahiplendikleri petlerin hakkında bilgilendirmesi yapılmaktadır. Erken tanı yönteminin önemi petlerimiz için hayati önem taşımaktadır. Bu nedenle düzenli check-up yaptırılan petlerin karşılaşabilecekleri hastalıkların erken teşhisi ile hastalığın ilerlemesini engellemek, yavaşlatmak ve tedavi etmek mümkündür.

secovetclinic genel cerrahi

GENEL CERRAHİ

Kliniğimizde cerrahi alanında ileri teknikler kullanılarak her türlü yumuşak doku cerrahisi, onkoloji cerrahisi, travma cerrahisi ve ortopedi operasyonları yapılmaktadır.

secovetclinic dogum ve jinekoloji

DOĞUM VE JİNEKOLOJİ

ileri teknikleri kullanarak dişi hayvanlarda her türlü jinekolojik hastalıkların, kısırlaştırma ve meme hastalıklarının tanı, tedavi ve operasyonları ile doğum, sezeryan uygulamaları başarıyla gerçekleştirilmektedir.

secovetclinic servis hizmeti

SERVİS HİZMETİ

Dostlarınızın her türlü ihtiyacı ev ve iş yerinize ulaştırılırken, klinik ortamında bulunmak istemeyen hastalarımızın aşılarını kendi ortamlarında uygulama olanağı sunuyoruz.

0

Scroll to Top